Doświadczeni lekarze z kilku ważnych miast w Polsce, Czechach i Austrii. Zapraszamy do zakładki Kontakt po więcej informacji, które można uzyskać mailowo lub telefonicznie.

Stosujemy sprawdzone leki takie jak:

Cytotec – Lek zawierający 200mcg misoprostolu – najwyższa dawkę, która jest możliwa w jednej tabletce. Nie zawiera on żadnych innych substancji, które negatywnie wpływały by na zdrowie. Użycie tego leku nawet samego (bez mifepristonu) skutkuje w 95%. Lek ten można śmiało stosować do 12 tygodnia ciąży.

Arthrotec – Lek przeznaczony głównie na zwyrodnienia stawów. Zawiera on misoprostol ale każda tabletka zawiera jednak też diklofenac którego nie wolno przekraczać na dobę w ilości 2-3 tabletek.

Arthrotec forte – jest to ten sam lek co wyżej. Zawiera on jednak większa ilość diklofenaku więc tym bardziej nie polecamy stosowania tego leku. Obalamy tu mit, że arthrotec forte jest mocniejszy i lepszy. Jest to bzdura, gdyż zawiera on tyle samo misoprostolu co zwykły arthrotec.

Mifeprostone _(ru486) Główna Tabletka poronna. Powoduje zahamowanie rozwoju płodu poprzez zatrzymanie wydzielania progesteronu – hormonu odpowiedzialnego za rozwój płodu.

Misoprostol – substancje stosowana na poronienie.

Wszystkie tabletki poronne (także tabletki wczesnoporonne), należy stosować ściśle wg zaleceń!